GAMA na Jarmarku Bożonarodzeniowym

17 grudnia 2023
Dziś, 17 grudnia 2023 r. , na namysłowskim Rynku już drugi dzień rozbrzmiewały kolędy i pastorałki podczas JARMARKU BOŻENARODZENIOWEGO – „NAMYSLOWSKIE BETLEJEM”. Nie zabrakło na scenie także uczniów z naszej szkoły. Jak zwykle, od wielu lat, nasz szkolny zespół wokalny GAMA miał zaszczyt wziąć udział w tym świątecznym koncercie. Dziewczęta z GAMY zaprezentowały 3 kolędy w nowoczesnych aranżacjach.

Organizatorzy imprezy zapewnili dzieciakom ciepłe napoje a w podziękowaniu za występ wręczono zespołowi worek słodkości za co w imieniu zespołu i ich opiekuna – p. Kazimierza Fiała serdecznie dziękujemy.
GAMA wystąpiła w składzie: Blanka Bożek, Nadia Bender, Milena Wypych, Zuzanna Klimczak, Katarzyna Adamczyk, Hanna Smreczak, Natasza Wiecha