Kiermasz świąteczny zakończony

18 grudnia 2023

Kiermasz świąteczny w naszej szkole dobiegł końca. Wszystkie piękne dekoracje, świeczniki, stroiki i wieńce znalazły nowych właścicieli. Wszystkie pyszne pierniczki, przygotowane przez wolontariuszy, zostały zjedzone ze smakiem. Zgodnie z zapowiedzią dochód z kiermaszu zostanie przekazany na leczenie Adasia. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 1714,76 zł, które trafiły do puszki. Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w wykonanie świątecznych dekoracji na sprzedaż.

A także dziękujemy wszystkim rodzicom, babciom, nauczycielom i gościom za zakupy na naszym stoisku. Podziękowania należą się również Samorządowi Uczniowskiej i Wolontariatowi Szkolnemu za opiekę nad kiermaszem. Kolejna akcja charytatywna w naszej szkole została zakończona, bez WAS by się to nie udało. DZIĘKUJEMY