Głuchołazy – dwudniowy wyjazd 4a i 4b

24 maja 2024
Klasy 4a i 4b i koledzy z 4c chcą podzielić się wrażeniami z naszej ostatniej wycieczki!
W czwartek, wraz z opiekunami M.Kosakiewicz, Anna Toch-Pasiar , Piotr Słabosz i Sebastian Konieczny, wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Głuchłaz.
W ten sam dzień udało nam się zdobyć Biskupią Kopę. Było to wyzwanie, ale satysfakcja ze szczytu była tego warta!
Wieczorem rozpaliliśmy ognisko, przy którym spędziliśmy miło czas, a później wybraliśmy się na spacer pod gwiazdami – było magicznie!

W piątek odwiedziliśmy stadninę koni w Mosznej, gdzie mieliśmy okazję podziwiać te piękne zwierzęta.
Następnie zwiedziliśmy imponujący zamek w Mosznej, który zrobił na nas ogromne wrażenie.
Na zakończenie dnia był oczywiście McDonald w Karolince.
To były dwa dni pełne wrażeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i już nie możemy się doczekać kolejnej szkolnej przygody!
Pozdrawiamy,
Klasy 4a i 4b