Hawajska dyskoteka

6 czerwca 2024
Aloha! Dzisiejszego popołudnia świetlica szkolna zamieniła się w hawajską salę taneczną dlatego, że dzisiaj odbyła się tematyczna dyskoteka szkolna z okazji Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski zadbał o atmosferę imprezy i odpowiednie dekoracje. Zdjęcia zrobione na ściance będą z pewnością fajną pamiątką z tego dnia. Zabawa była wspaniała! Uczniowie ubrali hawajskie stroje oraz wzięli ze sobą wakacyjne akcesoria. Nie zabrakło oczywiście hawajskich kwiatów. Nasi tancerze bawili się przy znanych i lubianych hitach. O oprawę muzyczną zadbali niezawodni Szymon i Filip. To była ostatnia impreza taneczna w tym roku szkolnym. Dziękujemy za obecność na ostatniej dyskotece i zabawę przez cały rok szkolny!

P.S. dziękujemy ekipie sprzątającej, która została do końca: Hania, Kasia, Patryk, Szymon, Filip, Konrad, pani Ania, pani Basia, pan Stefan, pan Marcin, pani Agnieszka i pani Karolina.