Wyniki konkursu i zabawy z okazji Dnia Dziecka

10 czerwca 2024
Najwyższy czas podsumować ostatnie atrakcje z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Pierwszą z nich jest konkurs fotograficzny „Kiedyś i dziś”. Spośród dostarczonych prac konkursowych wyłoniliśmy miejsca na podium:
1 miejsce – Iga Bajgier z klasy IA
2 miejsce – Maria Teodorowska z klasy IVB
 3 miejsce – Zuzanna Pierzchawka z klasy VIC
Gratulujemy dziewczynom!
Drugą atrakcją była zabawa „Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego”. Najwięcej nauczycieli, bo aż 10, rozpoznał Szymon Smolak z klasy VIIA.

Swoją nagrodę zjadł ze smakiem już na dyskotece szkolnej. Postanowiliśmy także nagrodzić słodkim upominkiem uczniów, którzy również osiągnęli wynik godny podziwu. Jakub Małkiewicz z VIIA odgadł 9 nazwisk nauczycieli, natomiast Marysia Teodorowska i Paulina Stężowska z klasy IVB rozpoznały 7 belfrów. Zadanie nie było łatwe. To naprawdę wspaniałe wyniki, gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli próbę i wzięli udział w zabawie.