Konkurs „Historie z sieci wzięte”

30 marca 2022

Przypominamy o możliwości udziału w konkursie dla uczniów „Historie z sieci wzięte”. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia 2022 r.!

Zasady są bardzo proste: uczniowie dobierają się w grupy, wybierają nauczyciela, który zgłosi ich zespół do konkursu, a następnie tworzą komiks lub inną pracę graficzną dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu. Zadania dla poszczególnych grup wiekowych znajdą na stronie konkursu.

Jest o co walczyć! Do szkoły, której uczniowie zwyciężą, powędruje jedna z cennych nagród: robot edukacyjny Photon EDU, pakiet edukacyjny Abilix Krypton, okulary VR lub drukarka 3D. Uczniowie, nauczyciel prowadzący zwycięską grupę oraz szkoła otrzymają również dyplomy.

Pytania związane z konkursem można kierować na adres: kontakt@konkurs-ose.edu.pl.

W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy na platformę OSE IT Szkoła.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podłączonych do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,