Wycieczka IV c i VII e

21 marca 2022

Pierwszy dzień wiosny przywitał nas piękną, wiosenną, słoneczną pogodą. Korzystając z tak pięknych okoliczności przyrody klasy IVc i VIIe wybrały się na pieszą wycieczkę do Ziemiełowic. Chociaż droga była długa to wszyscy uczniowie dali radę ? a na mecie można było zobaczyć uśmiechy radości i satysfakcji. Na miejscu czekało na nas ognisko i kiełbaski. Uczniowie spędzili czas na świeżym powietrzu opalając się, odpoczywając na kocykach, bawiąc się z psem i grając w piłkę. Gościem specjalnym naszej wycieczki był Prezes Towarzystwo Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej Mateusz Magda który przeprowadził konkurs historyczny z nagrodami. Dziękuję bardzo za przekazanie ciekawych informacji i urozmaicenie czasu podczas wycieczki.