Mały Książę malowany piaskiem – wycieczka klas VI b i VI c

2 października 2023
2 października uczniowie klas VI b i VI c wybrali się do Wrocławia na przedstawienie teatralne pt. „Mały książę” – była to historia Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowana na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączona z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania. Unikalne widowisko zostało przygotowane przez zwyciężczynię programu „Mam Talent”, Tetianę Galitsynę.

Dopełnieniem niezapomnianego, godzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.
W trakcie przedstawienia miało się wrażenie, że dzieje się magia, a sama historia Małego Księcia przypomniała widzom, co w życiu jest naprawdę ważne.