Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Nożnej chłopców 2016

14 kwietnia 2016

W poniedziałek i środę w tym tygodniu na boiskach w SP3 i SP4 zostały rozegrane mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Nożnej chłopców. Rozgrywki grupowe zostały rozegrane w poniedziałek.

8 zespołów zostało podzielonych na II grupy. W naszej grupie, która swoje mecze rozgrywała u nas na boisku, były następujące zespoły: ZSP Ligota, ZSP Głuszyna oraz SP ze Smarchowic Śląskich. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjne i zdecydowanie wygrali rozgrywki grupowe, zdobywając w nich 21 bramek, nie tracąc ani jednego gola. Zespół z CZWÓRKI oraz zespół z Głuszyny awansowały do rundy finałowej, która została rozegrana w środę na boisku w SP3 Namysłów.

W tymże turniej oprócz ww. zespołów były również SP3 oraz SP5 Namysłów. Po raz kolejny nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze bez straty goli, a zdobyli w nich 11 bramek. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju został Krystian Krakowiak.

Nasi chłopcy uzyskali awans do finałów powiatowych, które zostaną rozegrane 22 kwietnia w Bąkowicach.

Skład naszego zespołu: Krystian Krakowiak, Oliwier Leszczyński, Igor Pisuła, Szymon Drabek, Antoni Płócienniczak, Błażej Huck, Piotr Raduchowski, Michał Piekarek, Kacper Kurdziel, Krystian Kulesza.

Opiekun: Janusz Czapla

SteKos

Loading