Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

11 października 2023
Bardzo udany występ zaliczyli nasi sportowcy podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W pierwszym biegu dziewczęta z klas 4-6 po emocjonującym biegu zajęły najgorsze miejsce dla sportowca bo IV, tuż za podium.
Druga sztafeta chłopców (również 4-6) zdobyła dla naszej czwórki pierwszy medal w kolorze brązowym.
W trzecim biegu naszym dziewczętom z klas 7-8 szło bardzo dobrze. Dosyć długo prowadziły bieg. Niestety na ostatnich zmianach musiały uznać wyższość koleżanek z Opola i ostatecznie zajęły 2 miejsce. Ostatni bieg to bieg po złoto!
A konkretnie tytuł mistrzowski wywalczyli chłopcy z klas 7-8. Pierwsze miejsce, które wybiegali chłopcy daje im awans na Mistrzostwa Polski.

Opiekun: Sebastian Konieczny
Gratulujemy wszystkim, a naszym chłopcom życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Białymstoku.