Młodsza grupa wiekowa wita wiosnę

21 marca 2023
Nareszcie nadeszła wiosna!
We wtorek 21 marca 2023 r., oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole.
W klasach pojawiły się wiosenne dekoracje. Nie zabrakło również strojów w kolorze zielonym żółtym i pomarańczowym. Niektórzy zaprezentowali się w przepięknych wiosennych kapeluszach. To była swoista rewia mody.

Ponieważ ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem cieszył się konkurs na ,,Wiosenne nakrycie głowy ”. Wiedzieliśmy, że na co jak na co, ale na pomysłowość naszych Uczniów możemy liczyć. I oczywiście mieliśmy rację. Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych w postaci kiełbaski z grilla. Barwna parada z Marzanna uwieńczyła ten radosny dzień.
Dziękujemy za odzew, zaangażowanie i wspólną zabawę. Wiosna już nie ma wyjścia musi do nas przyjść.