Musical – Dzwonnik z Notre Dame

25 listopada 2022

25 listopada uczniowie z młodszej grupy wiekowej, klasy Ia, Ib, IIb, IIc, IIIc oraz uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym, z samego rana udali się do Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Celem wyprawy było obejrzenie przedstawienia, a właściwie musicalu, pod tytułem „Dzwonnik z Notre Dame”. Jest to opowieść, która promuje niesamowite wartości oraz sprawiedliwość i równość.

Pokazuje, że ważniejsze jest piękne wnętrze niż piękny wygląd. Dzieci oglądały całe przedstawienie z ogromnym zaciekawieniem. Gra aktorska, scenografia i efekty świetle zrobiły na uczniach ogromne wrażenie. Dialogi przeplatane piosenkami i tańcem sprawiały, że widz nie mógł się nudzić. Wszystkie dzieci zadowolone, z uśmiechami na twarzach wróciły do szkoły.