Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku

12 marca 2023
Nasi uczniowie najlepsi w Opolszczyźnie.
Po 3 latach przerwy, został wznowiony plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku wśród uczniów startujących w zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy „Opolskie”.
Trójka naszych absolwentów zdominowała ten konkurs.
Zuzia Kozan zajęła 2 miejsce, Emilian Mikuśkiewicz 1 miejsce i jednocześnie został ogłoszony najlepszym sportowcem w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Natomiast Maksymilian Bryła został wyróżniony nagrodą Specjalną.

W przepięknej uroczystości organizowanej przez PSP 3 w Grodkowie oprócz naszych absolwentów wzięli udział nasi dyrektorzy Piotr Lechowicz oraz Stefan Kostecki, Zygmunt Mikuśkiewicz oraz Pan Tomasz Kozan, której to osoby przedstawiać nie trzeba.
Serdecznie gratulujemy laureatom, opiekunom naszych sportowców oraz dyrekcji za wspieranie swoich sportowców, którzy rok rocznie uzyskują wysokie lokaty w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim, a także krajowych.