Podsumowanie akcji „Szkoły Pełne Talentów”

17 kwietnia 2023
Jakiś czas temu zakończyła się głośna akcja zorganizowana przez Lidl Polska #SzkołaPełnaTalentów. Jednak dopiero teraz dotarły do nas wszystkie zamówione nagrody i możemy się nimi przed Państwem pochwalić. Najpierw trochę statystyk: nasza szkoła zebrała aż 4900 talenciaków, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Z tej liczby, w szkole zarejestrowaliśmy 3006 kuponów. W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy rejestrowali talenciaki dla naszej szkoły. Tym, którzy robili zakupy oraz tym, którzy zbierali kupony od sąsiadów, rodziny i przyjaciół.

Ta liczba pozwoliła nam zamówić 8 nagród. Z dostępnych propozycji wybraliśmy: zestaw zegarów, wagę, torbę z instrumentami, głośnik multimedialny z mikrofonem, automatyczną pompkę do piłek, zestaw tangramów, grupowy zestaw plastyczny oraz grupowy zestaw malarski. Wybrane przez nauczycieli pomoce dydaktyczne pomogą najmłodszym uczniom w zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności matematycznych i muzycznych, głośnik przyda się na szkolne apele oraz różne uroczystości szkolne, automatyczna pompka do piłek niewątpliwie ułatwi pracę nauczycieli wychowania fizycznego. Zestaw tangramów będzie ciekawą propozycją na zajęcia rewalidacyjne, a zestawy plastyczne pomogą odkrywać talenty naszych świetliczaków. Warto przypomnieć, że dzięki rejestrowaniu kuponów, wygraliśmy w loterii Lidla podłogę interaktywną, o której pisaliśmy już wcześniej.