Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Czwórka najlepsza w województwie opolskim

14 kwietnia 2023
Brakuje słów do opisania dzisiejszego wyczynu naszych sportowców!
Trzy 1 miejsca drużynowo, dwa medale indywidualnie i to wszystko w jeden dzień podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego w Indywidualnych oraz Drużynowych Biegach Przełajowych rozegranych w Dąbrowie koło Opola.
Złote medale zdobyli chłopcy z klasy IV w biegu na dystansie 600m, chłopcy z klasy V-VI w biegu na dystansie 800m oraz chłopcy z klasy VIII w biegu na 1000m

Oprócz tego nasze dziewczęta zaliczył bardzo dobry występ na miarę swoich możliwości, a najbliżej medalu były uczennice klasy ósmej, które zajęły 4 miejsce w swoim biegu.
Indywidualne medale brązowego koloru wywalczyli Mikołaj Marcinkiewicz oraz Szymon Smolak.
Cytując komentatora owych zawodów: „namysłowska czwórka rozjechała województwo w dzisiejszych zawodach”.
A to nie koniec emocji, gdyż wszystkie trzy złote drużyny wezmą udział w Mistrzostwach Polski, które zostaną rozegrane 27 kwietnia w Bydgoszczy.
Składy naszych złotych sztafet:
Klasy 4: Mikołaj Marcinkiewicz, Szymon Cichecki, Borys Średziński, Antoni Ogiela, Kacper Wiszniewski