Podsumowanie kiermaszu świątecznego

28 grudnia 2022
Przez ostatnie tygodnie przed przerwą świąteczną w naszej szkole trwał kiermasz bożonarodzeniowy. Przez ten czas uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu Szkolnego opiekowali się stanowiskiem i starali się sprzedać jak najwięcej pięknych dekoracji i pysznych pierniczków. A wszystko po to, żeby wesprzeć leczenie i rehabilitację malutkiej Mai z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym Czterokończynowym.

Wspólnymi siłami udało się uzbierać kwotę 1750,00 zł która zasili konto Majeczki. Jeśli ktoś nie miał okazji zajrzeć na nasz kiermasz, a zechciałby dorzucić swoją cegiełkę, to zachęcamy do wpłat na konto zbiórki dziewczynki: https://zrzutka.pl/3bzge2
Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy wsparli nasz kiermasz robiąc piękne bożonarodzeniowe dekoracje ? Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, którzy wykorzystując swoje talenty, wykonali śliczne choinki i stroiki na sprzedaż ? Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i Wolontariatowi Szkolnemu za przygotowanie bogato zdobionych i pysznych pierniczków. Rozeszły się w mgnieniu oka!
Pokazaliście, że macie wielkie serducha!
Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć dużo zdrowia, radości, uśmiechu i realizacji swoich postanowień na Nowy Rok 2023