Półfinały Wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej Chłopców 2016

13 marca 2016

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie zostały rozegrane 16. Nie mogła zabraknąć w nim naszych reprezentantów.

Nasi chłopcy mieli za przeciwników gospodarzy oraz SP z Kowal. W pierwszym meczu gładko rozprawili się z przedstawicielem reprezentującym powiat Oleski czyli Kowalami 2:0.

Drugi mecz i jednoczenie finał (Nysa również pokonała Kowale 2:0) przyniósł wielkie emocje. Nasi siatkarze dzielnie stawili czoła swoim rówieśnikom z Nysy, która od lat uważana jest za jeden z najlepszych ośrodków siatkarskich w Polsce. Przegrali pojedynek 2:1, ale walka była zacięta w każdym secie. Gratulacje!

Końcowa tabela wyglądała następująco:

• I miejsce SP3 Nysa
  • II miejsce SP 4 Namysłów
  • III miejsce SP Kowale

Skład naszego zespołu: Igor Pisuła, Krystian Krakowiak, Oliwier Leszczyński, Michał Kaliszewski, Michał Piekarek, Błażej Huck, Wiktor Kołcz, Antoni Płócienniczak, Marek Głąb, Kacper Kurdziel

Opiekun: Pan Janusz Czapla