powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

1 października 2024
Dzisiaj na namysłowskich Błoniach odbyły się zawody powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Jak co roku możemy się cieszyć z udanych startów naszych drużyn, które w komplecie wywalczyły awans na Mistrzostwa Województwa i tylko w jednym z czterech biegów musiały uznać wyższość koleżanek z sąsiedniej szkoły.

A o to ostateczne wyniki:
Igrzyska dzieci (klasy 4-6)
Dziewczyny miejsce 2 w składzie: Marcelina Świątek, Zosia Drapiewska, Nadia Bender, Lena Kwiatkowska, Natalia Bursakowska, Zuzanna Wróbel
Chłopcy 1 miejsce w składzie: Borys Makuch, Mikołaj Marcinkiewicz, Antoni Ogiela, Aleksander Loianich, Tomasz Białek, Borys Śledziński
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8)
Dziewczyny 1 miejsce w składzie. Hanna Staszczyszyn, Maja Madej, Gabrysia Raduchowska, Natasza Adamczak, Emilia Kobryn, Michalina Zamorowska
Chłopcy 1 miejsce w składzie: Filip Kulon, Szymon Smolak, Mateusz Horwat, Miłosz Sanocki, Stasiu Szachnowski i Michał Krupa.
Gratulujemy!!