Pożegnanie Ósmoklasistów

25 czerwca 2021

W czwartek, 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przez uczniów klas ósmych. Tradycyjnie uroczystość odbyła się dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego. W wyniku nauczania zdalnego nie udało się nam przygotować pełnej części artystycznej. Jednak absolwenci zaśpiewali wspólnie przygotowaną przez Pana Kazimierza Fiałę piosenkę. Uroczystość odbyła się w szkolnej świetlicy i była okazją nie tylko do rozdania świadectw, ale również do nagrodzenia uczniów za wysokie wyniki w nauce i w sporcie. Wśród zaproszonych gości obecni byli rodzice absolwentów i nauczyciele uczący. Cieszy nas ogromna ich obecność. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły Pan Piotr Lechowicz, dając młodym ludziom wskazówki na to, co w życiu jest najważniejsze. Były wzruszające momenty, życzenia, wspólne zdjęcia i wspomnienia z lat pobytu w Czwórce. ŻYCZYMY WAM KOCHANI ABSOLWENCI SPEŁNIENIA MARZEŃ I TEGO, ABYŚCIE W ŻYCIU BYLI SZCZĘŚLIWI!

LINK DO GALERII