„Serce za Odwagę”

7 listopada 2023

Nasza szkoła włączyła się do akcji „Serce za Odwagę”. Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele – zapraszamy do udziału! Wystarczy przygotować kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia:

• format – max. A4, prace płaskie, technika dowolna (bez użycia plasteliny),
  • w środku napiszcie życzenia dla naszych bohaterów,
  • mogą być to kartki kartki indywidualne (prosimy podpisać się tylko z imienia) lub zbiorowe (od całej klasy).

Swoje prace zanieście do uczniów z Samorządu Uczniowskiego, albo Opiekuna Samorządu, a my zajmiemy się resztą. Czekamy na Was do 5 grudnia. Fundacja Pamięci Narodów wraz z Stowarzyszeniem Głos Bohatera, Stowarzyszeniem Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Stowarzyszeniem „Pro-Patria – lokalni patrioci” dostarcza kilkaset świątecznych paczek dla kombatantów. Wraz z nimi trafiają do nich kartki świąteczne, które przygotowują dzieci w ramach akcji „Serce za Odwagę”. Kartki docierają do żyjących weteranów Podziemia Niepodległościowego w Polsce i za granicą. Liczymy na Wasze wsparcie, zaangażowanie i kreatywność!