„Serce za odwagę”

7 grudnia 2023

Akcja ❤️ „Serce za odwagę” ❤️ do której dołączyła nasza szkoła właśnie została zakończona. Uczniowie wykonali przepiękne kartki świąteczne, a ich ilość przerosła najśmielsze oczekiwania. W tym miejscu należy podziękować Panu Piotrowi Słaboszowi, który zachęcał do robienia kartek na lekcji techniki, dodatkowo opowiadając młodym ludziom o zasługach kombatantów. Fundacja Pamięci Narodów wraz z Stowarzyszeniem Głos Bohatera, Stowarzyszeniem Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Stowarzyszeniem „Pro-Patria – lokalni patrioci” dostarcza kilkaset świątecznych paczek dla kombatantów.

Wraz z nimi trafiają do nich kartki świąteczne, które przygotowują dzieci w ramach akcji „Serce za Odwagę”. W tym roku Ci zasłużeni ludzie dostaną kartki także od naszych uczniów. Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaangażowanie i kreatywność!