Świąteczna wycieczka klas Ia i IIa

13 grudnia 2023

Środa 13 grudnia była dla uczniów klas: I a i II a dniem wspaniałym i pełnym niezapomnianych wrażeń. Dzieci wraz z wychowawczyniami, wybrały się na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, gdzie pośród pachnących drzewek, kolorowych ozdób i słodkich smakołyków, miały okazję poczuć wspaniałą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z wielką radością odwiedzili Bajkowy Lasek, gdzie czekały na nich przepiękne chatki ze znanymi i lubianymi bajkami.

W czasie zwiedzania dzieci kupowały prezenty, pierniki i pamiątki, oraz próbowały różnych przysmaków. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Kinie Nowe Horyzonty i oglądanie przepięknej bajki pt ,, Życzenie”. Wycieczka okazała się wspaniałym prezentem dla wszystkich jej uczestników.