Występ GAMY

13 grudnia 2023
Dziś, 13 grudnia 2023 r. , nasz szkolny zespół wokalny GAMA działający pod kierunkiem p. Kazimierza Fiały miał zaszczyt wziąć udział w spotkaniu opłatkowym Namysłowskiego Stowarzyszenia Diabetyków, które odbyło się w kawiarni INKA.
GAMA w obecność licznie zgromadzonych gości wśród których był obecny także Starosta Powiatu Namysłowskiego p. Konrad Gęsiarz – zaprezentowała kilka kolęd w nowoczesnej aranżacji.

W podziękowaniu za piękny występ – Prezes Zarządu Namysłowskiego Stowarzyszenia Diabetyków p. Katarzyna Dyszlewska wręczyła dziewczętom z zespołu słodkie upominki a instruktor zespołu p. Kazimierz Fiała otrzymał dyplom – podziękowanie za przygotowanie zespołu do prezentacji oraz świąteczny stroik
W imieniu zespołu GAMA, w imieniu Dyrektora SP 4 oraz opiekuna zespołu – serdecznie dziękujemy za zaproszenie.