Szkoły Pełne Talentów – nagrody

11 grudnia 2023
Ponad miesiąc temu zakończyła się głośna akcja zorganizowana przez Lidl Polska #SzkołaPełnaTalentów. To już druga edycja i druga szansa na zdobycie dla szkoły cennych nagród. W tej chwili dotarły już do nas wszystkie zamówione nagrody i możemy się nimi przed Państwem pochwalić. Najpierw jednak należy wspomnieć, że nasza szkoła zebrała w tym roku 3974 talenciaków. W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy rejestrowali talenciaki dla naszej szkoły oraz przekazywali je do pudełek na korytarzach. A także tym, którzy robili zakupy lub zbierali kupony od sąsiadów, rodziny i przyjaciół.

Ta liczba pozwoliła nam zamówić 4 nagrody. Z dostępnych propozycji wybraliśmy: zestaw bębenków, chustę animacyjną, kosz na piłki oraz zestaw piłek dla najmłodszych. Zamówione rzeczy z pewnością przydadzą się w szkolnej rzeczywistości i pozwolą umilić czas w trakcie zajęć lekcyjnych. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w rozwijanie talentów w naszej szkole.