Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej

20 października 2022
Dziś, 20 października 2022 r. ,w auli Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się powiatowy etap Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej.
Jury (Iwona Lechowicz, Barbara Krakowiak, ks. Piotr Nowicki, Marcin Mysiorek) oceniało występy wykonawców w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

?PIERWSZE MIEJSCE? otrzymał zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Namysłowski Ośrodek Kultury . Dziewczęta z GAMY będą reprezentować powiat namysłowski na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 8 listopada w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Opolu.
Opiekunem zespołu wokalnego GAMA od 31 lat jest Kazimierz Fiała.
Gratulujemy młodym artystom i instruktorowi. Trzymamy kciuki za kolejny etap ?

Dyplom za zajęcie I miejsca w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Czerwone wstęgi na białym tle.