Wojewódzki turniej „Z podwórka na stadion”

26 kwietnia 2016

W kwietniu odbyły się jeszcze jedne zawody, w których to udział brali nasi uczniowie. Mowa o finale wojewódzkim turnieju organizowanym przez firmę Tymbark „Z podwórka na stadion”.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Mianowicie chłopcy w kat. U-10, czyli do 3 klasy podstawówki oraz dziewczęta U-12, 5 klasa.

Obie reprezentacje dotarły do fazy ćwierćfinałowej i niestety przegrały w nich swoje mecze. Dziewczęta uległy nieznacznie 1:0 swoim rywalom, chłopcy po dramatycznym meczu oraz rzutach karnych przegrali ze szkołą z Kędzierzyna-Koźla.

Obie drużyny dostały pamiątkowe medale oraz produkty głównego sponsora zawodów.

Skład drużyny Dziewcząt: Joanna Dorożyńska, Amelia Malko, Oliwia Wywiórska, Nadia Nowak, Julia Rembielak, Katarzyna Bartnicka, Emila Matłosz. Opiekun Zygmunt Mikuśkiewicz

Skład drużyny Chłopców: Kajetan Burnecki, Franciszek Maruszak, Jakub Gąsior, Kamil Dondzbach, Tobiasz Szołdra, Michał Hnatyszyn, Tymon Marcińczak, Filip Rembielak, Adam Stasiak, Kornel Ziętal i Michał Kowalewicz. Opiekun Stefan Kostecki