Wycieczka klasy Vc

22 listopada 2022

Wycieczka zawsze wywołuje dużą radość u dzieci. To ważne wydarzenie uczy samodzielności, zarządzania czasem i koleżeństwa. Dzisiaj taką lekcję w terenie mieli uczniowie klasy Vc. Podróż pociągiem zakończyła się we wrocławskiej „Koronie” gdzie czekał na nas seans „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie”. To kolejna seria opowieści nakręcona w malowniczej górskiej scenerii. Opowiada o sile, jaką można czerpać z przyjaźni, a także o wolności, jaką daje życie blisko natury. Film ten niesie za sobą przesłanie o odbudowywaniu niełatwych rodzinnych relacji. Pokazuje jak można stawiać czoła złu i przeciwnościom losu. A wzruszające, bohaterskie sceny z psim aktorem po prostu roztapiają serce. Mamy nadzieję, że uczniowie wynieśli z tego lekcję życia, empatii i odwagi.