Wyniki konkursu charytatywnego Góra grosza

1 marca 2023
Przed feriami zimowymi zakończyliśmy charytatywny konkurs międzyklasowy Góra Grosza, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Czas najwyższy przedstawić zwycięzców, a więc:
I miejsce z wynikiem 10.62 kg zdobyła klasa I a!
II miejsce z wynikiem 10,41 kg zdobyła klasa IV a!
III miejsce z wynikiem 8,80 kg zdobyła klasa III a!

Zwycięzcy dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody dla klasy, które wywołały ogromną radość. Dziękujemy wszystkim klasom, które się zaangażowały i włączyły do tej akcji. Pamiętajmy, że głównym celem konkursu było zebranie jak największej ilości bilonu  dla Towarzystwa Nasz Dom, które zbiera środki na pomoc psychologiczno – pedagogiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci i rodzin. Cel został osiągnięty w 100%! Teraz przed nami segregowanie, ważenie i pakowanie. Będziemy mieli ręce pełne roboty, a o zakończeniu akcji poinformujemy niebawem!