Czwórka na Grand Prix Opolszczyzny o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego

5 marca 2023
W dniu 03.03.2023 roku duża reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 wzięła udział w pierwszym etapie zawodów Grand Prix Opolszczyzny o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Uczniowie mieli do pokonania dystans, w zależności od kategorii, 1000 lub 1500 metrów. Wśród dziewcząt najlepiej wypadła Hanna Staszczyszyn, a wśród chłopców Michał Lisek.

Najważniejsze jednak, że startujący w zawodach podjęli trud pokonania wymagającego dystansu i wszyscy dobiegli do mety. Należy pamiętać, by rozwijać umiejętności i talenty sportowe młodych ludzi, bo to właśnie m.in. sport wpływa na kształtowanie charakteru, wielu wartości oraz prospołecznych postaw.
Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy I trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Zdjęcie po biegu:
od lewej, górny rząd:
opiekun Zygmunt Mikuśkiewicz,
Maja Madej, Blanka Henel, Maria Konopka, Michalina Krupa, Michalina Zamorowska, Hanna Staszczyszyn, Vanessa Wawrzyniak.
dolny rząd:
Hanna Żywina, Maja Konefał, Julia Wdowik, Maja Makuch, Milena Miarka, Gabriela Raduchowska.