ZAPRASZAMY NA 27. SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI

25 maja 2022

Już w najbliższą sobotę, 28 maja 2022 r. o godzinie 9.00 – serdecznie ZAPRASZAMY wykonawców, rodziców, opiekunów młodych artystów na 27. SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI, który odbędzie się w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie ???.

W tegorocznej edycji zaprezentują się aż 53 podmioty wykonawcze (41 solistów i 12 zespołów). Łącznie wystąpi 66 uczniów ❗
Oprócz wykonawców, którzy będą rywalizowali w części konkursowej, na scenie zaprezentują się także zaproszeni goście: zespół wokalny FERMATA, zespół taneczny CZWÓRECZKI, były uczestnik zespołu GAMA – Mateusz Antosik i gość specjalny z Ukrainy ?

Zaproszenie kierujemy także do wszystkich miłośników, sympatyków naszej muzycznej szkolnej imprezy. Zapraszamy do grona festiwalowej publiczności byłych wykonawców festiwalu, absolwentów naszej szkoły i wszystkich tych, którzy kochają piosenkę. Zapewniamy kilkugodzinną muzyczną zabawę piosenkami, pląsami i niespodziankami muzycznymi. Startujemy od godziny 9.00 i bawimy się do godziny 16.00.
Jak zwykle, dla każdego młodego artysty mamy przygotowane pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ?

Życzymy wszystkim samych PIERWSZYCH MIEJSC ?
Do zobaczenia w sobotę !