Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Zawody w Trójboju oraz Czwórboju L.A. chłopców oraz dziewcząt

24 maja 2016

23 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie zostały rozegrane zawody w Trójboju oraz Czwórboju L.A. chłopców oraz dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje naszej szkoły oraz szkoły gospodarzy czyli SP3. Obie szkoły podzieliły się po równo! Gdyż w trójboju pierwsze miejsce wśród dziewcząt (klasy 5 i młodsze) zajęła reprezentacja naszej szkoły, a wśród chłopców wygrali reprezentanci SP3. Natomiast w Czwórboju sytuacja miała się odwrotnie, pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna z SP3, a w kategorii chłopców wygrali nasi reprezentanci.

I tak po 2 pierwsze miejsca zgarnęła drużyny z naszej szkoły oraz SP 3. Odmienna sytuacja miała się w nagrodach indywidualnych, bo tu aż w 3 pierwsze miejsca z 4 zajęli uczniowie z naszej szkoły.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

Trójbój L.A dziewczęta:
I miejsce SP4 w składzie: Joanna Dorożyńska, Nadia Nowak, Amelia Małko, Emila Matłosz, Maja Mróz, Weronika Rembielak, Oliwia Wywiórska

Trójbój L.A. chłopców
II miejsce SP 4 w składzie: Antoni Paradowski, Marek Głąb, Wojciech Teodorowski, Paweł Kowalik, Igor Białowąs, Antoni Kraus

Czwórbój L.A. dziewczęta:
II miejsce w składzie: Joanna Dorożyńska, Nadia Nowak, Amelia Małko, Emila Matłosz, Maja Mróz
Weronika Rembielak, Oliwia Wywiórska, Milena Stocka

Czwórbój L.A. chłopców
I miejsce w składzie: Oliwier Leszczyński, Igor Pisuła, Michał Piekarek, Wiktor Kołcz, Krystian Krakowiak, Antoni Płócienniczak,

Nagrody indywidualne:

Czwórbój dziewcząt:

  • III Nadia Nowak

Najlepsze trójboistki

  • 1 miejsce Nadia Nowak
  • 2 miejsce Joanna Dorożyńska

Najlepszy trójboista:

  • Antoni Paradowski

Najlepsi czwórboiści:

  • 1 miejsce Oliwier Leszczyński
  • 2 miejsce Igor Pisuła
  • 3 miejsce Wiktor Kołcz

Opiekunem dziewcząt jest Pan Zygmunt Mikuśkiewicz, a opiekunem chłopców Pan Janusz Czapla.

StefKos

 850 total views,  1 views today