Chłopcy mistrzami gminy w „dwa ognie”!

19 stycznia 2019

Na naszej sali odbyły się mistrzostwa gminy chłopców oraz dziewcząt w Dwa Ognie. W kategorii dziewcząt po meczu derbowym 😉 nasze dziewczęta musiały uznać wyższość swoich koleżanek z trójki.
Zgoła inna sytuacja była u chłopców, gdyż tam oprócz reprezentantów naszej szkoły oraz SP3, zawitała jeszcze do naszej sali drużyna ze Smarchowic Wielkich.
Pierwszy mecz rozegrali między sobą przedstawiciele SP 3 oraz Smarchowic. Po 20 minutach walki trójka pokonała swojego rywala 30:16. Drugi mecz miał podobny przebieg, ale tym razem to nasi chłopcy zdominowali gości ze Smarchowic i dosyć pewnie wgrali swój mecz 27:10. W finałowym meczu emocji było sporo, ale jak się okazało na końcu to nasi chłopcy pokonali kolegów z SP3 w stosunku 13:10 i tym samym awansowali do dalszego etapu rozgrywek.
Skład reprezentacji dziewcząt:
Wiktoria Marcinkiewicz
Hanna Wojtakowska
Anastazja Korczyńska
Julia Gołębiowska
Zofia Rechajger
Nikola Łetkowska
Amelia Ciszek
Milena Opas
Milena Pasiar

Skład reprezentacji chłopców:
Michał Mikuśkiewicz
Kajetan Bieniek
Hubert Kostecki
Michał Lisek
Kamil Bociański
Hubert Rak
Michał Kozub
Jędrzej Spór
Tymoteusz Wielgoś

Obiema reprezentacjami opiekował się pan Stefan Kostecki.