Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami!

2 listopada 2016

27 października odbyło się uroczyste pasowanie naszych pierwszoklasistów na ucznia. Był to bardzo emocjonujący dzień dla naszych Milusińskich.
Dzieci odświętnie ubrane, przybyły wraz ze swoimi rodzicami, aby złożyć uroczyste ślubowanie.
Zanim to jednak nastąpiło, Pierwszaki musiały zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wszystkie zadania spełniły znakomicie i udowodniły, że są gotowe na oficjalne przyjęcie ich do społeczności naszej Czwórki.

Loading

Indywidualne Mistrzostwa Powiatowe w biegach przełajowych

23 września 2016

Indywidualne Mistrzostwa Powiatowe w biegach przełajowych.

Sezon startowy w zawodach sportowych dla uczniów naszej szkoły właśnie się rozpoczął. Tradycyjnie już, pierwsze zawody jakie wynikają z kalendarza sportowego, to Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatu. Debiutancki start wypadł bardzo udanie, gdyż nasi uczniowi zdobyli 3 z 4 pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach.

Loading

Organizacja akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA 2016

15 września 2016

„SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2016 ”

16 września 2016 r.

Uczniowie kl. I-III

 Przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcyjnym. Na jednej z lekcji uczestniczą w akcji sprzątania świata (wychowawca zdecyduje na której).

TERENY OBJĘTE SPRZĄTANIEM:

I a   –   tereny zielone wokół szkoły

 

II a   –  tereny zielone wokół szkoły

II b   –  plac między ul. Tęczową, a ul. Prusa

II c   –  plac między ul. Tęczową, a ul. Prusa

Loading

Pożegnanie absolwentów 2016

30 sierpnia 2016

23 czerwca 2016 r. odbyło się tradycyjne dla namysłowskiej Czwórki uroczyste pożegnanie absolwentów. W części oficjalnej głos zabrał Dyrektor szkoły – pan Piotr Lechowicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Katarzyna Dyszlewska, która zakończyła w tym roku pełnienie w/w funkcji.

Loading