Podsumowanie charytatywnego festiwalu słodkości

9 listopada 2022
Dzisiaj w naszej szkole miał miejsce pierwszy charytatywny festiwal słodkości. Na korytarzach naszych szkół roznosił się przyjemny zapach słodkich, domowych wypieków. Stoiska w małej i w dużej szkole cieszyły się dużym powodzeniem i na każdej przerwie można było zobaczyć tam tłumy dzieci, chcących zjeść pyszności i jednocześnie pomóc. Za sprzedaży tych wypieków udało nam się nazbierać 2276,18 zł, a cały dochód został przeznaczony na leczenie Sary, która cierpli na złośliwy nowotwór – neuroblastome.

DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy kupili wypieki oraz tym, którzy wrzucali pieniążki i nie chcieli nic w zamian.
DZIĘKUJEMY Wolontariatowi Szkolnemu i Samorządowi Uczniowskiemu za pilnowanie kiermaszu i obsługę klientów.
Bez Was wszystkich to by się nie udało ❤️
Razem możemy więcej ?