Super wynik naszych lekkoatletów w Finale Wojewódzkim w Biegach Przełajowych- Lasocice 2018

10 października 2018

Rewelacyjnie wystartowali nasi uczniowie w finale wojewódzkim w Biegach Przełajowych, który odbył się w Lasocicach. Dwie nasze reprezentantki zdobyły srebrny medal w swoich kategoriach wiekowych, a są nimi OLIWIA WYWIÓRSKA – klasy 7 i NADIA NOWAK – klasy 8. Kolejne dwie osoby otarły się o medal, gdyż MACIEJ ROMANIUK był 4 spośród uczniów z rocznika 2007, a OLIWA BURSAKOWSKA 5 – także rocznik 2007. W tej samej kat. wiekowej co wyżej wymieniona dwójka, startowała HANNA WOJTAKOWSKA i była 17, ale warto nadmienić tu, że jest ona o rok młodsza! Serdecznie gratulujemy sukcesów wszystkim startującym. Do zawodów uczniów przygotowali panowie ZYGMUNT MIKUŚKIEWICZ oraz STEFAN KOSTECKI.